Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jaka mam pewność, że rytuał zostanie odprawiony?

Jestem osobą uczciwą, która poprzez swoją energię stara się pomagać ludziom. Jeśli nie dowierzasz, że rytuał jest odprawiany wiedz o tym, że na potwierdzenie wykonania obrzędu wykonuję zdjecie oraz przesylam je na e-mail.
Dodatkowo przybliżony wygląd odprawianego zaklęcia miłosnego możesz zobaczyć na obrazku powyżej gdyż są to moje autorskie fotografie przedstawiające realny wygląd rytuału.

 

Ile trzeba czekać na odprawienie rytuału?

Rytuał staram się odprawiać w czasie 7 dni od jego opłacenia, czas ten może ulec przedłużeniu jeśli nie ma ku temu odpowiedniej energii (święta katolickie, fazy księżyca itp.)

 

Czy rytuał na pewno zadziała?

W przypadku działań ezoterycznych nie ma gwarancji powodzenia gdyż są to działania o charakterze duchowym. Ze swojej strony przyrzekam jednak zrobić wszystko co w mojej mocy aby pomóc Twojej sprawie. Zamawiając rytuał musisz jednak brać pod uwagę, że moje działania mogą nie przynieść efektu.

 

Jak długo czeka się na efekty?

Możliwe efekty pojawiają się najczęściej w czasie od tygodnia do 4 miesięcy od daty zakończenia rytuału.

 

Co jest potrzebne do odprawienia rytuału miłosnego?

Do sprawdzenia szans na powodzenie oraz ewentualnego odprawienia rytuału potrzebne będą mi następujące informacje:

– Wasze imiona

– Wasze daty urodzenia

– Mile widziane przesłanie wspólnego zdjęcia lub osobnych (ale nie jest konieczne)

– Opis tego jak się poznaliście i obecnej sytuacji. Im więcej będę wiedział o związku tym rytuał będzie skuteczniejszy, gdyż będę mógł przekazać więcej energii

 

Czy można przyśpieszyć działanie uroku?

Niestety energie ezoteryczne rządzą się swoimi prawami i nie ma takiej możliwości. Należy zachować cierpliwość i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Takie nastawienie bardzo pomaga.

 

Który czar miłosny będzie dla mnie najskuteczniejszy?

Na to pytanie będę mógł odpowiedzieć dopiero po dokładnym zapoznaniu się z Twoją sytuacją. W tym celu proszę o kontakt poprzez formularz zamieszczony powyżej.

 

Czy są specjalne uroki miłosne dla osób homoseksualnych (gejów i lesbijek)

Miłość nie zna granic ani podziału na płeć. Dlatego dla osób homoseksualnych bardzo dobre efekty przynoszą te same rytuały. Szczególnie polecam Najsilniejszy urok miłosny podczas którego odwołuję się do mojego patrona anioła uwodzenia Samaela – jego pomoc w sprawach miłosnych (niezależnie od płci) bywa nieoceniona. Obrzęd ten odprawiam z ogromnym zaangażowaniem i wkładam w niego ogrom energii i serca – zazwyczaj przynosi najlepsze efekty.