Najsilniejszy egipski rytuał miłosny – 7 sesji

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena: 700zł

Egipska magia miłosna jest uznawana za jedną z najstarszych tradycji magicznych na świecie. Rzucanie zaklęć miłosnych zakorzeniło się bowiem w starożytnym Egipcie już około pięć lub sześć tysięcy lat temu. Starożytni Egipcjanie cieszyli się znakomitą reputacją w dziedzinie magii i odprawiania rytuałów miłosnych i wszelakich zaklęć. Pisarze greccy i rzymscy odnosili się do nich jako do ekspertów w dziedzinie nauk ezoterycznych oraz jako do posiadaczy mocy, które w zależności od okoliczności mogły być wykorzystane do czynienia dobra lub szkody człowiekowi.
Wraz z upływem lat i rozwojem cywilizacji na innych kontynentach egipska tradycja magii stała się podstawą większości szkół w Europie, które zajmowały się magią. Działo się tak nie bez powodu… Otóż rytuały egipskie bardzo często przynosiły spektakularne efekty.

 

Można znaleźć na to historyczne dowody. Mówi się, że Kleopatra, najpotężniejsza królowa starożytnego Egiptu, rzuciła miłosne zaklęcia na Marka Antoniusza, aby się w niej zakochał. Urok miłosny był tak silny , że Antoniusz poczuł nieodparty pociąg seksualny do Kleopatry i zwariował na jej punkcie do tego stopnia, że nawet opuścił swój kraj w imię miłości do niej.

 

Rytuał egipski który wykonuję przywołuje energię najsilniejszych egipskich bogów, takich jak Izyda, Bastet, Ra, Hathor. Rzucając zaklęcia zwracam się do wyżej wymienionych bóstw i używam rekwizytów, aby zaklęcie jak najbardziej przypominało zaklęcia stosowane w starożytnym Egipcie. Proszę pamiętać, że w starożytnym Egipcie czarownicy, kapłani, magowie i wszystkie inne osoby, które znały magię miłosną, były wysoko cenione i zajmowały wysokie pozycje w hierarchii społecznej. Stało się tak, ponieważ ich zaklęcia były bardzo skuteczne i pomogły wielu ludziom. Podobnie jak oni staram się być wierny starożytnym przekazom aby rytuał egipski, który odprawiam przyniósł Tobie jak najlepsze efekty. Z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby wierzące, gdyż w trakcie obrzędu przywołuję wyłącznie pozytywne siły. Obrzęd składa się z trzech kilkugodzinnych sesji, wykonywanych przez trzy noce z rzędu.

Rytuał ten przeznaczony jest dla osób, które rozstały się z ukochaną osobą i pomimo tego, wciąż darzą ją ogromną i szczerą miłością, jak i dla osób których miłość jest nieodwzajemniona i nie były razem w bliższej relacji. Kategorycznie nie wolno zamawiać rytuałów miłosnych w celu zabawy czyimś uczuciem!

Po wykonaniu rytuału na dowód otrzymasz fotografię wykonaną pod koniec obrzędu.

17 komentarzy

 • Marti

  Właśnie zakupiłam ten rytuał z polecenia Pana Samaela. Kontakt super, w ciągu kilku godzin wszystko załatwione, ustalone. Będę na bieżąco zdawała relacje. Dam z siebie 100% żeby się udało, chodź tarot dał mi tylko lub aż 60%. Wierzę, że mi się uda tak jak i Wam.

 • Lidia

  Dzięki rytuałowi egipskiemu odzyskałam moją miłość po 6 tygodniach i z motywacją pracujemy teraz razem nad naszymi małymi problemami. Rodzina między nami była kiedyś problemem, teraz po rytuale wszystko się uspokoiło i zaczęliśmy się dogadywać. On jest teraz najsłodszy, przynosi mi kwiaty co tydzień, pytając co może zrobić aby mnie uszczęśliwić, więc wielkie dzięki dla Samaela.

 • Sebastian

  Bardzo dobra usługa, muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z niej i z rezultatów. Nie mam wątpliwości, że moje życie uczuciowe zmieniło się na lepsze po zakupie zaklęcia od tego Pana. Dostałem też kilka rad, które były mi bardzo potrzebne pomimo tego, że nie chciałem słuchać na początku, sam zaprzeczałem przed sobą, że źle postępuje. Dzięki rytuałowi i zmianie postępowania byłem w stanie odzyskać narzeczoną, która bardzo kocham. Znamy się od gimnazjum, a mamy już lekko po trzydziestce. Moim znudzeniem, tym, że chciałem się przekonać jak to jest z innymi kobietami, (do tej pory Klaudia była moją pierwszą i jedyną) niemal zniszczyłem wspólne 19 lat życia. Teraz tego bardzo żałuję, zakazany owoc wcale nie smakuje dobrze. Szybko się o tym przekonałem, moje życie wypełniała pustka. Na szczęście Klaudia mi wybaczyła i wróciła. Jestem bardzo zadowolony, bardzo dziękuję za pomoc. Sebastian.

 • Agnieszka

  Dziękuję za wszystko. Od niedawna oficjalnie jesteśmy parą. Nie chcę za wcześniej się cieszyć ponieważ jestem bardzo zachowawczą osobą ale mam nadzieję, że to będzie na zawsze i kiedyś zostaniemy małżeństwem. Wszystko od początku było przeciwko nam, dlatego zdecydowałam się na rytuał. Zawsze to ja goniłam za nim, a teraz to on gonił za mną, koniec z gierkami i sztuczkami.
  Zauważyłam, jak bardzo się zmieniłam po rytuale, odzyskałam pewność siebie, wiem, czego chcę, i nie akceptuję już tego, co mi nie służy! Dziękuje losowi, że Cie odnalazłam Samaelu.

 • Kalina

  Przyznam, że byłam pełna obaw ale przypadkowo usłyszałam w telewizyjnym programie śniadaniowym o rytuałach miłosnych. Szukałam czegoś silnego na powrót męża, który nie chciał wrócić z zagranicy, a koleżanki donosiły, że tam ponoć kogoś ma. Po przeczytaniu wielu opinii w internecie, wybór padł na Samaela. Naszą współpracę oceniam bardzo wysoko. Odbywała się w pełnej kulturze i zachowaniu prywatności. Na każdy e-mail dostałam odpowiedź, czasem niemal natychmiast, a czasem na drugi dzień. Nie ominął żadnego pytania i na wszystko odpowiadał… i spokojnie tłumaczył, a niecierpliwiłam się bardzo. Na początku nic nie wskazywało, że urok zadziała, było nawet gorzej ale zmiana przyszła jak piorun z nieba. W dniu kiedy najmniej się tego spodziewałam po powrocie do domu zobaczyłam samochód męża i jego samego z bardzo drogim prezentem. Powiedział mi, że zrozumiał swój błąd i chce nadal być ze mną i córką, mieć wpływ na jej wychowanie i przyszłość. Dostał pracę u swojego kolegi ze studiów w Polsce i jesteśmy szczęśliwi, od tego czasu mineło niemal 2 lata i wierzę, że efekty będą jeszcze na długo.

 • Karol

  Ciesze się, że trafiłem właśni na Pańską stronę. Dziękuję z apomoc i chylę głowę. Jeśłi ktoś nie wierzy to naprawdęd ziała. U mnie pomogło pomimo tego że miałem tylko 50-60% szans na powodzenei według Samaela. Mam nadzieję, że efetky będa trwałe i już na zawsze z moją Joasią będziemy razem.

 • Krysia

  Kilka dni temu rytuał zakończony. Kontakt i podejście profesjonalne. Zdjęcie robi wrażenie. Teraz pozostaje czekać na efekty.

 • Studentka

  To godny zaufania gość, znaczy Samael. Co mnei zdziwiło pisałam do wielu i każdy tylko się licytował i obiecywał efekty na 99%. Samael co mnie zdziwiło stwierdził że jestem bardzo młoda i powinnam się zastanowić czy tego chce bo koszt duży a miłość w tym wieku szybko przechodzi. Byłam nieustępliwa i zgodził się na odprawienie rytualu egipskiego. Bardzo w to wierzyłam i nie zawiodłam się. Kamil wkrótce po rytuale bardzo dorósł i dojrzał do związku. Wcześniej bardzo bał się odpowiedzialności za druga osobę, był chlopcem, dzieciakiem,który nie wie czego chce. Teraz jest prawdziym facetem i to w dodatku moim. Moje prawie 190cm prawdziwej męskości wyłącznie dla mnie:)

 • Isia

  Wcześniej zamawiałam u kogoś innego i nie było żadnych efektów. Postanowiłam spróbować zaryzykować ostatni raz. Naprawede opłaciło się. Rtuał był szybko odprawiony też dostalam zdjecie. Chłopak się po tym wszystkim zmienił. Już nie zdradza i dba o mnie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej

 • Paulina

  Moge pisac tylko o sobie. Kontakt z Samaelem jest świetny. Odpisywał mi zawsze i zazzwyczaj w ciągu kilku godzin. Po rytuale dostałam fotografię,która nastroiła mnie ogormnym optymizmem. Jestem pewna, że rytuał był odprawiony. Efekty w moim przypadku przyszły bardzo syzbko bo po trzech tygodniach.

 • obserwujaca

  I czy na serio dostałyscie dowody na odprawienie tego rytuału?

 • obserwujaca

  Chciałabym powrotu chłopaka ale boję się wydawać tyle pieniędzy. Czy to naprawdę działa?

 • Agas

  Przyznam ze długo czekałam na efekty i w pewnym momencie zwątpiłam. Po blisko 4 miesiącach marzenia się spelniły i mąż wrócił do domu.

 • Gosiek

  Zachęcona tymi opiniami też zamówiłam. Właśnie mija piąty tydzień i faktycznie widać poprawę w relachach z mężem.

 • Kamil

  U mnie również rytuał ten przyniósł wspaniałe rezultaty. To bez wątpienia jeden z najmocniejszych rytuałów.

 • Aneta

  Nie wiem czy najsilniejszy ale w moim przypadku Pan Samael polecił właśnie ten rytual. Odczułam go bardzo silnie, miałam bardzo dziwne sny w trakcie rytuału i pociłam się jak przy grypie. Na szczęście trwało to tylko trzy noce. Efekty rytuału przyszły u mnie po kilku tygodniach.

 • zobaczymywachamsie

  Czy egipski działa i jest najsilniejszy? ktoś z niego korzystał z tej strony?

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *