Najsilniejszy urok miłosny – rytuał miłosny Samaela

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena: 800zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie rytuału miłosnego podczas którego odwołuję się do mojego patrona – anioła mroku i mistrza uwodzenia Samaela. Jego pomoc w sprawach miłosnych bywa spektakularna. Z mojego doświadczenia wiem, że jest to najskuteczniejszy rytuał miłosny. Obrzęd składa się z siedmiu sesji, wykonywanych przez siedem nocy z rzędu. W przypadku tego rytuału fazy księżyca nie mają znaczenia.

 

Często dostaję od Was zapytania czy to zaklęcie miłosne jest bezpieczne. W mailach, które otrzymuję widoczny jest strach przed Samaelem nazywanym rzekomo demonem – patronem zła oraz śmierci. Od razu pragnę wszystkich uspokoić. Wszelkie obawy są bezpodstawne, a wykreowany przez kościół pogląd na temat tej istoty zupełnie nieuzasadniony.

 

Należy mieć na uwadze, że w mitologii katolickiej Samael bywa przedstawiany jedynie w świetle negatywnym. Wynika to z faktu, że wraz z upływem lat, religia ta ewoluowała by w końcu wprowadzić jednoznaczny podział na anioły pozytywne oraz negatywne – te drugie nazywając diabłami lub demonami. Dokonując uproszczenia można stwierdzić, że wszystkie istoty, które wypowiedziały bogu posłuszeństwo, chrześcijaństwo przedstawia jako złe, przypisując im wymyślone z biegiem lat absurdalne cechy negatywne. Jedną z „ofiar” chrześcijaństwa został właśnie Samael.

 

Tymczasem, w pierwszych księgach, byt ten był przedstawiany jako anioł uwodzenia i seksualizmu, symbol wolności i nieposłuszeństwa bogu zarazem. Takie właśnie są moje odczucia co do istoty Samaela – jest to byt pozytywny, nieskrępowany żadnymi ograniczeniami – mistrz uwodzenia oraz magnetyzmu seksualnego, który jest w stanie podziałać tam, gdzie inne anioły są bezradne.

Nazwanie tego zaklęcia najsilniejszym urokiem czarnej magii jest niejako na przekór i odnosi się do fałszywego poglądu wykreowanego przez chrześcijaństwo.

Osobiście to właśnie chrześcijaństwo uważam za religię czarnej magii, wszak to właśnie bóg tej religii dokonał według ksiąg starego testamentu najgorszych zbrodni, takich jak wymordowanie całych miast, topienie ludzi i zwierząt, zabijanie dzieci – nawet swoim gorliwym wyznawcom, skazywanie ich na śmierć głodową czy też zsyłanie na ludzkość okrutnych chorób i plag. Żaden, nawet najgorszy demon mitologii chrześcijańskiej nie dokonał choćby ułamka tej zbrodni co właśnie chrześcijański bóg.

Jeśli jednak jesteś osobą o otwartym umyśle, nie przywiązująca uwag do przestarzałych poglądów religijnych to rytuał ten jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Osobiście zaświadczam, że właśnie to zaklęcie miłosne przynosi mi największą skuteczność, a także trwałość efektów. W trakcie tego obrzędu staram się wyprosić u Samaela energię miłosną i przyciągania seksualnego oraz dokonać jej przesłania w Waszą stronę.

 

37 komentarzy

 • Edyta

  Mój przypadek był ciężki, Samael dawał mi 60% szans na powodzenie. Małam chwilę zwątpienia, nie do końca wierzyłam, że się, tym bardziej od 5 miesięcy nie mieliśmy kontaktu. Ale to właśnie Samaelowi zaufałam, odpisywał na każdą moją wiadomość, tłumaczył dawał mi wsparcie. Wiedziałam, że muszę czekać i być cuerpliwa. Niespodziewanie po 6 tygodniach się odezwał i chce porozmawiać, wyjaśnić wszystko i chce abym wróciła do niego. Nie poddawajcie się, siła i pozytywna energia Samaela pokona wszystkie przeszkody. Dziękuję Samaelu

 • Inna

  Zastanawiałam się czy napisać opinię, ale z wdzięczności chcę to zrobić.
  Mój przypadek nie był latwy, a rytuał chyba był aktem desperacji.
  Byliśmy stosunkowo krótko ze sobą w bardzo burzliwym związku. On znacznie młodszy, po przejściach, a ja na początku drogi wyjścia ze skomplikowanej sytuacji.
  Ciągłe rozstania i powroty, kłótnie ale i silne uczucie.
  Finalnie rozstaliśmy się po ogromnej awanturze, oboje nie przebierając w słowach, krzywdząc jeden drugiego. Próbowałam porozmawiać, ale spotykało się to tylko z odrzuceniem.
  Zdecydowalam się na kontakt ws. Rytualu do dwóch różnych osób.
  Samael był droższy, jednakże wybralam go z uwagi na to, że poza danymi do przelewu analizowal sutuację, dobrał rytuał oraz wytłumaczył wszystko, jednocześnie nieukrywajac, że muszę być gotowa na niepowodzenie czy też dlugie oczekiwanie.
  Podczas rytuału, wierzyłam, byłam spokojna, starałam się nie odzywac do EX.
  Jeszcze w trakcie trwania rytuau zmienil do mnie stosunek, choć nie było powrotu.
  Udało nam się spotkać, porozmawiać, skończyły się wyzwska. Oboje przyznalismy jak bardzo nam na sobie zależy.
  Spotykamy się, jesteśmy znów bardzo blisko. Ostroznie, powoli, ale wracamy do siebie.
  Jestem wdzięczna i pod ogromnym wrażeniem.
  DZIĘKUJĘ!

 • Eliza

  Drogi Samaelu, wiem że jesteś zajęty, proszę nie gniewaj się na mnie, że piszę tutaj, bo nie jestem pewna, czy mój e-mail ostatnio działa, więc tylko upewniam się, że to zobaczysz:) W końcu nastąpił przełom i jestem tak podekscytowana, że mogę Ci powiedzieć, że Sławek wyznał mi swoje uczucia po tym, jak zaprzeczał im przez ostatnie czternaście miesięcy! Całkowicie zaskoczył mnie w poniedziałek, kiedy jeszcze byłam w połowie śpiąca:) Czuję się jakbym żyła pięknym snem, więc wielkie dzięki.

 • Beata

  Po prostu niesamowicie trafne przewidywania, których nie mógł napisać nie znając mnie osobiście, a jednak to zrobił. Wyłapał rzeczy, które nie miały dla mnie większego sensu, ale tygodnie, a nawet miesiące później przewidywania okazały się słuszne. Zamówiłam dwa rytuały, ale to było w zeszłym roku. Mam dobre wyniki z tym zaklęciem miłosnym, ale mój rytuał na finanse jak do tej pory jeszcze nie przyniósł poprawy, więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, ale poczekam. Jeśli chodzi rytuał miłosny to jestem bardzo zadowolona. Samael faktycznie okazuje wsparcie, zawsze odpowiada na pytania, upewniając się, że wszystko rozumiem, komunikacja jest zdecydowanie bardzo dobra.

 • Oleńka

  Po raz pierwszy skontaktowałam się z Samaelem w styczniu z dużymi oczekiwaniami, myśląc, że zaklęcie miłosne szybko się spełni. Powiedziano mi, że rytuały wymagają określonego czasu, aby zadziałały. Samael zawsze był ze mną szczery, bez zbędnych ceregieli, od samego początku było mi ciężko, ale patrząc wstecz mogę mu tylko podziękować za to, że otworzył mi oczy. Mój związek kwitnie w tej chwili, mój współmałżonek, który był zimny i zdystansowany, teraz otwiera się i sam szuka uczucia. Naszej miłości nie niszczyły inne kobiety ale jego koledzy, którzy non stop wyciągając go z domu stale zakłócali nasz związek. Mój małżonek od tego czasu zerwał z nimi kontakty i ostatnio sam zaczął mówić, że już czas abyśmy postarali się o dziecko. Jestem pełna szczęścia i z radością patrzę w przyszłość.

 • Elżbieta

  Każdy ma swoją historię, moja jest taka, że poznałam idealnego faceta, byliśmy dla siebie stworzeni, tak to odczuwałam całym swoim ciałem. Prawdziwy żar uczuć i namiętności, jak w filmach. Był jednak wielki problem, on był pięć lat młodszy ode mnie, żonaty i miał dwójkę małych dzieci. Trzymaliśmy nasz związek w tajemnicy do czasu, gdy nie mogłam już dłużej czekać, pragnęłam mieć dziecko a mój zegar biologiczny tykał. Naciskałam na niego, a on zerwał. Siedziałam tak i płakałam, brałam leki antydepresyjne i błagałam, żeby wrócił, ale on odpisał mi tylko: „Przykro mi, to skończone”. Przez rok nie odpowiadał na moje telefony. Miałam wiele różnych numerów, ale gdy tylko odbierał, natychmiast się rozłączał.
  Wydałam mnóstwo pieniędzy u pewnej wróżki, która przestała odpowiadać na moje wiadomości. Byłam jeszcze bardziej załamana, nie wiedziałam co będzie dalej.
  Kiedy znalazłam Samaela, byłam emocjonalnie wykończona w środku. Na dodatek, właściwie odmówił mi pomocy, napisał mi, że najpierw muszę odzyskać równowagę emocjonalną.
  Kiedy w końcu zgodził się na moją całkowitą odpowiedzialność odprawić najsilniejszy urok miłosny, zamiast stosować się do jego wskazówek, całkowicie zignorowałam jej rady i dzwoniłam do Dawida z różnych numerów ale po odebraniu zawsze blokował numer. Naciskałam na Samaela, żeby zrobił coś jeszcze, pisałam do niego po kilka maili dziennie. Zwrócił mi na to uwagę z szacunkiem, że muszę czekać i nic innego nie poradzimy, a ja się znowu załamałam. Napisałam mu krzywdzące rzeczy nie tylko jemu, ale byłam niemiła dla wszystkich wokół mnie, byłam zdesperowana. Byłam tak zła na siebie, że w końcu po kolejnym takim samym mailu od Samaela zrozumiałam, że musi być inaczej. Przestałam pytać o czas, jaki mi to zajmie, usunęłam też swoje fałszywe konto w mediach społecznościowych do podglądania Dawida i byłam gotowa się poddać. Ku mojemu zaskoczeniu zadzwonił do mnie niezidentyfikowany numer, który, jak sądziłam, jest reklamą. To jednak był Dawid! Kilka tygodni później mój były stał przed moim domem w swoim samochodzie i pytał, czy możemy porozmawiać. Wspomniał, że przez cały ten czas chciał rozmawiać, ale nie wiedział, jak to zrobić. Odszedł od żony kilka miesięcy wcześniej, ale najpierw musiał zająć się sprawami finansowymi. Obawiał się mojej nachalności i rozdrażnienia byłej żony gdyby mnie zobaczyła.
  Wczoraj moje szczęście sięgnęło zenitu, mój kochany Dawid powiedział mi, że powinniśmy się pobrać. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłam tak szczęśliwa. Mam nadzieję, że ktoś nauczy się na moich błędach. Samael jest tylko człowiekiem, musimy to zrozumieć, proszę o tym pamiętać. W przypadku zaklęć nie ma gwarancji, ale ja mogłam być bardziej cierpliwa, zniechęciłam do siebie wielu ludzi, naprawdę żałuję, że nie dostrzegłam tego wcześniej. Teraz jestem całkiem inna osobą, szczęśliwą i pełną pokory. Piszę całe historię aby podziękować Tobie Samaela, że zrobiłeś dla mnie tyle dobrego, a ja zasypywałam Cię setkami maili. Przepraszam i jeszcze raz dziękuję, będę Cię polecała każdemu. Niech Cię siły wyższe mają w opiece i zapewnią szczęśliwe życie. Dajesz innym tyle szczęścia, że na nie sam zasługujesz po stokroć.

 • Janek

  Samael jest zdecydowanie najlepszym rytualistą, z jakimi miałem do czynienia w Internecie, po raz pierwszy natknąłem się na jego stronę przypadkowo. Potem szukałem opinii. Miał najlepsze oceny, więc postanowiłem zaryzykować. Od samego początku Samael był szczery, wykonał odczyt tarota, mówiąc mi, jakie są problemy i co możemy zrobić. Odczyty były w większości dokładne, niektóre rzeczy zaczęły nabierać sensu dopiero później. Jestem bardzo ostrożną dorosłą osobą i niełatwo ulegam emocjom, więc byłem nieco sceptyczny, zwłaszcza wiedząc, że wiele osób z tej branży jest nieuczciwa. W jego przypadku tak nie było. Wszystkie kroki miały dla mnie sens i byłem zadowolony, z radością wykonywałem koncentrację o którą prosił Samael. A co do mojej małżonki na którą był robiony rytuał. Po pierwsze, znów mieszkamy pod jednym dachem. Nie ma już więcej małostkowych zachowań z jej strony, ale również z mojej strony czuję się bardziej spokojny i zrównoważony. Nie wiem, czy rytuały mogą mieć na to wpływ, ale ja nie zrobiłem nic innego, więc to musi być to. Żona nadal jest nieco skomplikowana, jeśli chodzi o pewne poświęcenia dla drugiej osoby, ale stała się dobrym słuchaczem, czego nigdy nie robiła. Wcześniej to zawsze było tylko „ja, ja i ja” i mało czasu spędzaliśmy razem. Nie czuję się już jakbym był dla niej balastem, a ona radzi sobie o wiele lepiej w sprawach uczuciowych, wrócił ogień w naszym łóżku. Przyznam, że na początku się wahałem, ale nigdy więcej nie zawahałabym się przed podjęciem współpracy z Samaelem, to był właściwy wybór.

 • Dominika

  Poprzednio rytuał zadziałał ale okazało się, że to nie jest chłopak dla mnie. Nie mogę być z kimś kto kilka razy w tygodniu pali zioło i nie myśli o życiu poważnie.
  Poznałam kogoś innego. Mam dwa nasze zdjęcia, czy potrzebujesz je osobno, czy tak samo jak ostatnio? I nie znam jego drugiego imienia ani dokładnej daty urodzenia, tylko miesiąc i rok, czy to jest problem? Bardzo mi pomogłeś w zeszłym roku. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zacząć. Ostatnie zaklęcie, które zrobiłeś nadal działa, ale jak wiesz nie jestem już zainteresowana, cały czas myślę teraz o Przemku on jest tak idealny, ale nadal trzyma się swojej byłej, chcę tylko, żeby jego serce było wolne dla mnie. Nie mogę się doczekać, żeby zacząć od nowa, właśnie wysłałam do Ciebie maila.

 • Mandolina

  To wspaniały człowiek, od dwóch lat proszę go o radę przy wszystkich moich ważnych decyzjach i zawsze ją otrzymałam. Wróćmy do początków. Mój były jest upartym zodiakalnym bykiem. Samael go rozgryzł i udało mu się sprowadzić go z powrotem. Nie wiem, czy jest to uważane za szybko, czekałam 4 miesiące ale nie obchodzi mnie to, ważne jest to, że miałam szansę się z nim pogodzić i zacząć wszystko od nowa. Polecam ten rytuał z całego serca, to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.

 • Doroti

  U mnie efekty po tym uroku miłosnym przyszły bardzo szybko. Chłopak wrócił po kilku dniach, nie pamietam już dokładnie ile ale bardzo szybko. Potem była chwila zwątpienia bo po miesiącu znowu się pokłóciliśmy ale tym razem nie wyprowadził się. Kłotnia szybko rozeszła się po kościach i przyznam, że była z mojej winy. Marcin przeczytał na moim komputerze coś o czymś nie powinien się dowiedzieć, to było nieporozumienie. Na szczęście dał sobie wszystko wytłumaczyć i nie licząc tego incydentu jest między nami teraz naprawdę swietnie.

 • Milena

  Pomimo tego, że na efekty czekałam bardzo długo to polecam. Ten mag naprawdę jest godny zaufania. Wszystko było tak jak powiedział. Odpisywał na kazdy e-mail, przesłał fotografię po obejrzeniu której byłam pewna że zrobił ten urok dla mnie. Na manifestację zaklęcia jak już pisałam całkiem długo. Odliczałam każdy dzień więc ciągneło się strasznie. Przełom był w 74 dniu od rzucenia zaklecia, a na 92 dzień mój luby z powrotem wprowadził się do naszego mieszkania.

 • Zbigniew

  Pisałem juz na innym forum ale napisze też tutaj. Dziękuję za zachowanie dyskrecji i wszytsko co Pan dla mnie zrobił. Błąd który popełniłem rozpoczynając romans kosztował mnie naprawdę wiele o czym Pan na pewno pamięta bo o tym pisałem. Moje małzeństwo ale też kariera zawisły na włosku. Rozwód wydawał się niemal przesądzony. Pan jako najsilniejszą opcję polecił ten rytuał. Byłem już w takich nerwów, że gotowy byłem spróbować wszystkiego. To niesamowite, ze trafiłem właśnie na Pana. Nie będę tutaj przedłużał. Napsize tylko, że rytuał zadziałał po 3 tygodniach. Żona mi wybaczyła i co sprawiło, że poczułem się jeszcze bardziej głupio – zaczeła bronić mojej reputacji, zaprzeczając wśród znajomych o jakiejkolwiek zdradzie z mojej strony. Od tego czasu zmieniłem swój stosunek do żony i dzieci. Spędzamy razem więcej czasu i jesteśmy szczęśliwi, bardzo za to Panu dziękuję.

 • Olga

  Zaczyna się 3 tydzień po odprawieniu rytuału. Póki co cierpliwie czekam. Kontakt z Panem Samael rewelacyjny, odpowiada szczerze na każde nurtujące pytanie

 • Ali

  Samael jest szczery i prawdziwy

 • Bacha

  Byłam załamana- a jest mi dzięki Panu dobrze i odczuwam przyjemność z życia. Mam nadzieje, że w końcu i ja będę kochana, ale to co teraz czuje daje już mi satysfakcję, której nigdy nie miałam. Bardzo, bardzo dziękuje.

 • gg

  Wszystko ok

 • Full Moon

  Powiem szczerze tak….. nie wiem czy zadziała ponieważ dostałam tylko albo aż 60 proc na powodzenie. Ale wszystko to co działo się w moim życiu od dnia nawiązania kontaktu z tym Panem w sprawie rytuału powodowało dreszcze. Jestem juz jakiś czas po rytuale, czekam z nadzieją. Ale jakby spokojniejsza, nie zdesperowana.

 • Anecia

  Pelny profesjonalizm.Jestem bardzo zadowolona.czekam teraz na jego efekty.Pan Samuel jest osobą na 100 procent godna polecenia.

 • Alicja Kraft

  Ja jeszcze przed rytuałem… czy ktoś z Was miał szanse na poziomie 50% a jednak się udało? Samael kazał mi się zastanowić…. nie nabił w butelkę, że daje 100%…

 • Dyzio

  Dziękuje Panu za rytuał, teraz przede mną czas oczekiwania na rezultat. Ale z wielką wiarą i pełny dobrych myśli jestem że się uda

 • motylek

  Kontakt z Panem rewelacyjny. Rytuał zakończył się a teraz czekam na efekt. Mam nadzieję że będzie dobrze. Odezwe się za jakiś czas….

 • Katjusza

  czy sa jakies skutki uboczne tego uroku?
  Czy ta osoba na ktora rzuca sie urok moze naprawde sie zakochac czy jest to tylko chora obsesja???

 • ANNA

  JA POLECAM PANA JEST BARDZO MILY I UPRZEJMY ,JEST BARDZO DOBRY KONTAKT…JA NADAL CZEKAM NA SPELNIENIE RYTULALU…Z WIELKA NADZIEJA..NAPISZE JAK PO WSZYSTKIM..DZIEKUJE 🙂

 • Domi

  Mam wielkie obawy co do tego rytualu czy faktycznie jest tak jak piszecie?

 • Stefan Celiński

  Super rytuał, naprawdę działa!

 • antek255

  Efekt nie jest aż tak silny jak sobie wyobrażałem ale poprawa jednak jest

 • milena

  dziękuję za odprawienie rytuału, liczę na jak najszybszy pozytywny efekt

 • vanessa

  czy można żucić na konkretnego męszczyzne?

 • kochający

  Polecam Pana usługi. To rzeczywiście działa, pozwala odzyskać najważniejszą osobę w życiu

 • adam

  Dziś mija 11 dni od odprawionego rytuału, cały czas czekam narazie brak efektów żadnej poprawy ale jak pisałem cały czas czekam na spełnienie sie 100 % uroku:)jak wrócimy do siebie z moją ukochaną napiszę

 • mija

  Byłam nastawiona sceptycznie do uroków miłosnych, ale dzięki Panu zmieniłam zdanie. Jestem pewna że to dzięki urokowi facet do mnie wrócił.

 • agulec

  Po tym jak zostałem porzucony zacząłem czytać książki jak postepować z kobietami, przeglądać wiele for internetowych z radami itd. Nic nie pomogło. Pomógł dopiero Pan. Dzięki.

 • lilija

  Kiedy się o Panu dowiedziałam – byłam w depresji po porzuceniu przez mężczyzne mojego życia. Miesiąc po zamówieniu rytuału byłam już najszczęśliwszą osoba na świecie. Facet wrócił na klęczkach, i ja dobrze wiem dzięki komu

 • jadziula.

  Dobry kontakt, pełen profesjonalizm, urok zadziałał, po prostu polecam.

 • dusia

  Urok zadziałał mocniej niż myślałam. Teraz chłopak nie chce mnie opuścić nawet na krok. Czasem mnie to męczy, ale mimo wszystko wolę to niż cierpieć z powodu jego braku.

 • alina45

  Rytuał zadziałał, ukochany powrócił do mnie, znowu jest nam jak w bajce. Serdecznie dziękuję.

 • kasia

  Kierując prośbę do pana byłam w naprawdę ciężkiej sytuacji. Nie miałam ukochanego czułam się samotna, byłam pogrążona w depresji. Dzięki Panu odzyskałam swoją miłość i nadzieję na lepsze życie!! Rytuał zadziałał, mężczyzna znowu jest ze mną!!!

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *