O mnie

Wróżeniem oraz odprawianiem rytuałów zajmuje się od wielu lat. Ukończyłem roczną szkołę wróżbiarstwa oraz kilka innych kursów. Przez długi okres w celu wyćwiczenia swoich umiejętności pomagałem tylko znajomym. Pokora doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem obecnie. I tą cechę cenię sobie u ludzi najbardziej. Dlatego jeśli trafiłeś/aś na tę stronę i chcesz zamówić rytuał, traktuj mnie poważnie.  Jeśli chcesz zamówić,  chociażby rytuał miłosny dwa razy się zastanów.  Rzucenie takiego uroku może w niektórych przypadkach sprawić, że druga osoba  będzie Ci całkowicie oddana. Nie będzie widzieć świata poza Tobą. Tak więc dobrze przemyśl to, jeśli masz się nią kiedyś znudzić lepiej nie zamawiać rytuału i nie robić nikomu krzywdy.

 

Od razu zaznaczam, że nie rzucam klątw. Jeśli urok miłosny zamawia osoba odpowiedzialna- można powiedzieć, że moje działanie jest  pozytywne dla obojga. Tymczasem klątwa jest zawsze czymś złym, negatywnym.  Miałem do czynienia ze złymi mocami i uwierzcie – nie chcielibyście ich poczuć. Dlatego jeśli chcecie komuś zaszkodzić, nie piszcie, nie proście mnie o pomoc.

 

Jakie rytuały najczęściej odprawiam?

 

Rytuały miłosne

Miłość to najsilniejsze uczucie jakie możemy doświadczyć. Każdy chciałby osiągnąć stan zakochania- jesteśmy wtedy tacy radośni, pełno w nas energii. Niestety niektórzy nie mają szczęścia co do tego uczucia. Wręcz przeciwnie, ciągle są oszukiwani, wiele razy przeżyli zawód. Ten stan rzeczy może się zmienić. Oczywiście należy pamiętać o tym, iż nie będzie to wyglądało w ten sposób iż zmiana nastąpi z dnia na dzień. Uroki działają subtelnie, nieraz trzeba poczekać długą chwilę, aby się spełniły. Nie ma tutaj jednak nigdy stuprocentowej gwarancji powodzenia, dlatego traktuj tego typu obrzędy jako formę pomocy, a nie pewnik.

 

Ze względu na dużą ilość telefonów od tzw. „szyderców” preferuję tylko kontakt mailowy (do magii podchodzę w sposób bardzo poważny i dlatego nie chcę tracić czasu na rozmowy z takimi osobami) – jeśli taka forma Tobie nie odpowiada po prostu nie zamawiaj u mnie rytuału.