Regulamin

Zamawiając moje usługi, potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat oraz że przeczytałeś, zgodziłeś się i akceptujesz nasz Regulamin.

Rozumiesz, zgadzasz się i akceptujesz, że duchowe, metafizyczne usługi, takie jak te świadczone na na mojej strony seanse i rytuały ezoteryczne, nie są objęte gwarancją, że nie można zagwarantować wyników i że wyniki mogą się różnić w zależności od przypadku.

Zamawiając moje usługi płacisz za materiały użyte do wykonania rytuałów i czas, który muszę poświęcić podczas ich wykonywania, a także za wsparcie, którego Ci udzielam i dołączone darmowe odczyty kart Tarota.

Dowód pracy i usług jest dostarczany w formie zdjęcia i wysyłany na Twój e-mail po zakończeniu zaklęcia.

Rozumiesz, zgadzasz się i akceptujesz, że w związku z tym, że moje usługi mają charakter duchowy, a materiały użyte do wykonania rytuału są spalane podczas obrzędu nie ma możliwości zwrotu ani anulowania usługi.

Ponieważ pracuję z usługami duchowymi i metafizycznymi, nie oferuję zwrotów pieniędzy. Jeśli nie będziesz zadowolony/a z moich usług, będę pracował za darmo przy drugiej próbie uzyskania rezultatów. Usługi duchowe nie są naukowe, nie da się przewidzieć ich wyniku, płacisz za mój czas, pracę, wsparcie i za składniki potrzebne do zaklęcia.

Chronię Twoją prywatność i nie udostępniam Twoich danych osobom trzecim.

Zawsze dostarczam moją duchową pracę, dlatego nigdy nie musisz się obawiać, że zapłacisz za usługę, której nie otrzymasz.