Rytuał czarne wesele – silny urok miłosny – magia voodoo

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena: 1000zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie rytuału o nazwie czarne wesele. O rytuale tym mówi coraz więcej osób. Jednak budzi on wiele kontrowersji. Jest to rytuał przed którym wzbraniałem się bardzo długi okres czasu. Wiele osób odprawia go nie mając o tym najmniejszego pojęcia toteż przynosi im bardzo słabe rezultaty. Jego umiejętne odprawienie wymaga ogromnej ilości energii, odpowiedzialności oraz wykorzystania sił mentalnych. W przypadku tego obrzędu należy zachować ogromną koncentrację przez całą sesję, w przeciwnym wypadku energia ulega rozproszeniu i wszelkie starania włożone w rytuał nie przynoszą żadnego rezultatu. Nawet w przypadku utrzymania koncentracji podczas wszystkich sesji, jak przy każdym innym rytuale istnieje możliwość niepowodzenia. Jako, że rytuał czarne wesele opiera się na magii voodoo ogólnie nie polecam go ale jeśli jesteś naprawdę zdeterminowana/y na ten rodzaj magii to mogę podjąć się odprawienia takowego rytuału.

 

21 komentarzy

 • Daniel

  Wszystko działa dziękuje

 • Uśmiechnięta

  Nie utrzymywaliśmy kontaktu przez 16 miesięcy, nie śledziliśmy się nawzajem na portalach społecznościowych, on zaręczył się z inną, po tym jak z premedytacją złapała go na dziecko, mówią mu że bierz pigułki, których oczywiście nie brała. Zamówiłam czarne wesele na magicznerytualy.pl, chociaż nie byłam pewna czy dobrze robię. Opuścił ją bez uprzedzenia, twierdząc, ze nie czuje się z nią dobrze! Szantażowała go dzieckiem, a on zażądał testów na ojcostwo i okazało, że to nie jego! Wrócił do mnie i zmienił się tak bardzo, teraz traktuje mnie jak królową wciąż nie mogę uwierzyć jak bardzo się zmienił. Szczerze mówiąc czasami miałam duże wątpliwości ale potem po prostu zaufałam i to zadziałało więc jestem bardzo wdzięczna Samaelowi i siłom wyższym.

 • Lilianna

  Samael od samego początku udzielał mi najlepszych wskazówek. Odpowiedział na wszystkie moje e-maile z cierpliwością, ponieważ przechodziłam przez naprawdę trudny okres i zachęcał mnie do bycia cierpliwą. Była bardzo pewna, że chcę zamówić rytuał czarnego wesela. Samael się zgodził. Po upływie 7 tygodni od uroku, ja i mój Patryk znowu byliśmy razem. Teraz mija 10 miesięcy od powrotu i spodziewamy się dziecka. To wszystko, czego zawsze pragnęłam. Samael dosłownie pomógł mi stać się najszczęśliwszą osobą na świecie. Dziękuję Ci jeszcze raz Samaelu. Będę Ci wdzięczna do końca świata.

 • Oliwier

  Moje zaklęcie zadziałało, niestety po zmianie pracy i zakochaniu się w kimś innym przestałem kochać moją dziewczynę. Nie jesteśmy już razem, nadal ją kocham, ale już nie tak jak dawniej. Mimo to pomyślałem, że zostawię recenzję dla Samaela, ponieważ zrobił to, o co go poprosiłem, niestety nie trwało to długo, ponieważ nie zdecydowałem się na to aby być z Kingą, ale nadal jestem mu wdzięczny. Wiem jestem głupi. Zamówiłem urok, który zadziałał, a ja jak dzieciak się rozmyśliłem. Może to wydać się śmieszne ale życie pisze różne scenariusze. Zakochałem się na zabój w koleżance z nowej pracy. Zakochałem ze wzajemnością. Czegoś takiego jeszcze nie czułem… Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje jakieś zaklęcie, które pomoże mojej byłej dziewczynie zakochać się w kimś innym, nie chcę jej ranić.

 • Małgosia

  W miniony wtorek miałem sen o osobie, którą się interesuję, był to chyba sen, który można by nazwać żywym, szliśmy razem, trzymaliśmy się za ręce i całowaliśmy się. Lubię śledzić moje sny, więc zarejestrowałam dokładny dzień. Wczoraj zobaczyłam go przypadkowo przechodzącego przez ulicę w mojej okolicy chociaż, mieszka pół godziny drogi stąd, więc uznałam to za dziwny zbieg okoliczności, zobaczył mnie i natychmiast przeszedł na drugą stronę, żeby się przywitać i zapytać, co u mnie słychać. Rozmawialiśmy dość długo, po czym zapytał, czy może do mnie przyjść, obejrzeliśmy razem film i zapytał, czy może potrzymać mnie za rękę… Po raz pierwszy podszedł do mnie w taki sposób. Wiem, że nie powinnam tu tego pisać publicznie ale… Po prostu naprawdę musiałam to powiedzieć, bo nadal czuję się nierealnie i muszę Ci bardzo podziękować.

 • Mariola

  Minęły trzy miesiące, podczas których było z nim trochę wzlotów i upadków, ale myślę, że w końcu dzieje coś pozytywnego. Zerwał z dziewczyną, z którą był od kilku miesięcy, ale też w końcu regularnie się spotykamy, jest zalotny i w dobrym nastroju. Będę Cię informować w przyszłym miesiącu, bo teraz jadę do Polski odwiedzić rodzinę i nie wiem, czy w tym całym szaleństwie będziemy mieli jeszcze stabilny kontakt. Wysłałam Ci też e-maila, ale ostatnio wiadomość, jak mówiłeś, wylądowała w spamie, więc upewnij się, że dostaniesz moją następną wiadomość, dzięki i będziemy w kontakcie.

 • Nikola

  Potwierdzam, że do niesamowice silny rytuał. Przedtem zamówiłam u kogoś innego rytuał feniksa i jeszcze rytuał z krwi. Ni nie dało. Bez żadnych efektów przez prawie pół roku. Chciałam spróbować w myśl przysłowia do trzech razy sztuka ostatniej szansy. Wybrałam czarne wesele i nie zawiodłam się. Otrzymałam od Samaela infomrmacje, że efekty mają przyjść do 3 miesięcy. Stało się to o wiele szybciej, rytuał był na początku grudnia, a w sylwestra już byliśmy spowrotem razem na niezapomnainym balu. Polecam na 100%

 • Samanta

  Dziekuje bardzo Panu jestesmy razem , warto bylo czekac trzy miesiace we lzach zwatpieniu i nadziei dzieki Panu.

 • Weronika

  Kontakt świetny!! 🙂 zamowilam ten rytual czekam cierpliwie na efekt:)

 • Joanna

  dzisiaj pierwszy dzień czekania i ciężko myśleć pozytywnie. Ale Pan Samael jest totalnym profesjonalistą. Po kontakcie z nim wiem, że rytuał został zrobiony na serio a nie po łebkach. Jak tylko się spełni będzie Pan dla mnie cudotwórcą 🙂

 • czekajaca

  Czekam…i okrop’nie mi samej

 • anna28

  Zadzailalo , nareszcie koniec depresji i wielka milosc dziekuje

 • helena222

  Musialam czekac pol roku ale sie sprawdzilo 😉

 • monia

  Zakochałam się w facecie bez wzajemności. Był idealny, wysoki, przystojny, z klasą. Ale wiedziałam, że nie zwróci uwagi na taką szarą myszkę jak ja. Byłam przekonana że muszę coś zrobić. I zamówiłam u Pana rytuał miłosny. Nikt nie potrafi wytłumaczyć tego co się stało, ale on po 2 tygodniach był już w moich ramionach. Nie muszę chyba dodawać jak wszyscy mi zazdroszczą. Te wszystkie wytapetowane laski, które mają na niego ochotę musza się obejść smakiem, bo on nie zauważa innych dziewczyn. Po prostu dziękuję panu.

 • dekss

  Napisał Pan że rytuał zadziała max do 3 miesięcy. I zadziałał, nawet sporo wcześniej. Moja Natalia znowu mnie kocha

 • buzaa

  Jest Pan lekarzem dusz!!!!! Odzyskałam miłość swego życia. Thanks!!!!!

 • bartlomiej

  Na początku dziwiłem się, że ma Pan same pozytywne opinie w Internecie. Teraz już wiem dlaczego. Urok zadziałał, ukochana sama za mną lata.

 • zadowolona

  Już wiem czemu tak często polecają Pana na forach. Rzeczywiście pełny profesjonalizm. I co najważniejsze, przesyła Pan po wykonaniu amulet jako dowód. Udało mi się dzięki Panu odzyskać chłopaka!

 • truskawa22

  Trafiłam do Pana z polecenia. I do dzisiaj dziękuję swojej koleżance że mi o Panu powiedziała!! Odzyskałam swoją miłośc i jestem szczęsliwa.

 • kasiakatarzyna

  Musiałam trochę poczekać na spełnienie się uroku, ale było warto. Facet znowu jest mój

 • michal

  Dziękuję za odprawienie rytuału, licze że jak najszybciej da on efekt.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *