Rytuał dający pewność siebie – pomagający zwalczyć nieśmiałość

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena:492zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie rytuału na zwiększenie pewności siebie (zwalczającego nieśmiałość) opartego o magię żywiołów. Obrzęd składa się z trzech około godzinnych sesji, wykonywanych przez trzy noce z rzędu.

Rytuał ten przeznaczony jest dla osób nieśmiałych, czujących opory przed publicznym przemawianiem oraz każdego kto potrzebuje dużej pewności siebie (np. w biznesie).
Intencją rytuału jest odblokowanie wewnętrznych pokładów odwagi, które tak naprawdę posiada każdy z nas ale bardzo często są one w uśpieniu i ujawniają się tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pewność siebie jest ogromnie pożądaną cechą. Człowiek, który jej nie posiada, nie będzie w stanie zarabiać pieniędzy, o jakich marzy, nie znajdzie drugiej połówki, która będzie mu odpowiadać – mówiąc krótko – nie odniesie w życiu prawdziwego sukcesu. Można powiedzieć, że ludzie nieśmiali, niezależnie od tego jak się starają, zawsze będą odgrywać tylko drugoplanowe role. Spójrzcie chociażby na to, kto zajmuje wysokie stanowiska w firmach czy w polityce. Ludzi tych łączy jedno – prawdziwa, nieudawana pewność siebie. Gdybyś zapytał/a ich o to, co sądzą na swój temat, na pewno odpowiedzieliby w samych superlatywach – jednak nie musi to wcale świadczyć o pysze.

Pewność siebie polega przede wszystkim na samoakceptacji i wierze we własne możliwości. Jeśli czujesz w środku blokady czy poczucie winy, zdarza Ci się narzekać na samego siebie i wątpić we własne możliwości, to wiedz, że na pewno nie posiadasz tej cechy. Negatywne emocje nie pozwalają rozwinąć skrzydeł, sprowadzają na ziemię przy każdej okazji. Nie wierząc we własną siłę, przeżywasz niepowodzenia zdecydowanie bardziej, aniżeli osoba pewna siebie. Człowiek przekonany o swoich umiejętnościach wie, że porażki są wpisane w życie człowieka, ale wyciąga z nich wnioski, zamiast się załamywać.

 

7 komentarzy

 • Florek

  Od zawsze miałem problemy w poznawaniu kobiet. Dzięki Tobie w końcu znalazłem dziewczynę. Kosztowało to dużo forsy jak na moje studenckie realia ale polecam na 100%

 • jonny

  Badzo polecam. Ten rytuał dał mi więcej niż trzech Coachów u których byłem wcześniej.

 • Kamil

  Dzięki Panu przestałem bać się publicznych wystąpień. Amulet na wszelki wypadek noszę zawsze ze sobą, a nawet z nim śpię.

 • Obiektywny

  Pomogło, nie tak bardzo jak oczekiwałem ale jest lepiej. Moja ocena +4/6

 • Robek

  Super sprawa, teraz z łatwością zagaduje i wyrywam laski w klubach.

 • BB

  Ze sceptycyzmem podchodziłem do rytuału ale zamówiłem na zasadzie co mi zaszkodzi spróbować. Bez dwóch zdań było warto.

 • Eryk

  Działa:) Wszyscy naokoło pytają mnie co biorę, że tak się zmieniłem:)

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *