Rytuał na przyciągnięcie miłości

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena: 600zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie rytuału na przyciągnięcie miłości opartego o magię żywiołów. Z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby wierzące, gdyż w trakcie obrzędu przywołuję wyłącznie pozytywne siły Matki Ziemi. Obrzęd składa się z trzech kilkugodzinnych sesji, wykonywanych przez trzy noce z rzędu.

Rytuał ten przeznaczony jest dla osób samotnych, które mają problem ze znalezieniem prawdziwej miłości w otaczającym nas świecie. Intencją rytuału jest usunięcie blokad uczuciowych i aktywacja energii przyciągania miłosnego.

Po wykonaniu rytuału na dowód otrzymasz fotografię wykonaną pod koniec obrzędu.

1 opinia

  • Adriana

    Chciałabym skorzystać z okazji, aby podziękować Samaelowi za wszelką pomoc i życzliwość w ciągu ostatnich kilku lat i mogę zapewnić, że nie robi tego dla pieniędzy, ale z prawdziwą troską i miłością do ludzi, dlatego mam tak wiele szacunku dla jego pracy, którą wykonuje. Jego uczciwość i szczerość jest dla mnie również ważna. Bardzo sobie cenię jego wskazówki. Pozytywne zmiany jakie miały miejsce są nie do opisania. Poznałam wspaniałego mężczyznę, zyskałam pewność siebie i silną pozycję w firmie, w której pracuję. Podobno zmienił się też mój wygląd, ludzie mówią, że emanuję pozytywna energię i aż chce się blisko mnie przebywać bo zarażam wszystkich wokół radością życia.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *