Rytuał odnowienia miłości w związku

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena: 650zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie odnowienia miłości w związku. Z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby wierzące, gdyż w trakcie obrzędu przywołuję wyłącznie pozytywne siły Matki Ziemi. Obrzęd składa się z czterech kilkugodzinnych sesji, wykonywanych przez cztery noce z rzędu.

Rytuał ten przeznaczony jest dla osób będących w separacji lub mających poważne problemy w relacjach z ukochaną osobą, a pragnących ocalić swój związek. Kategorycznie nie wolno zamawiać rytuałów miłosnych w celu zabawy czyimś uczuciem!

Po wykonaniu rytuału na dowód otrzymasz fotografię wykonaną pod koniec obrzędu.

3 komentarze

  • ewe

    samam nie wiem co robić ….ale nie mam wyjścia

  • zakochanaaa

    Wierzyłam już wcześniej w magię i uroki, ale nigdy tego nie próbowałam. Gdy rzucił mnie facet, pomyślałam sobie, że co mi zalezy spróbuje, i tak nie odzyskam go w normalny sposób. I podziałało. Jest lepiej niż wcześniej.

  • Natalia

    Jeśli chodzi o działanie uroku to jak najbardziej na plus, ale teraz chłopak aż za bardzo za mną lata. Wiem że Pan mnie przed tym ostrzegał, ze może się tak stać, ale czasem to jego nie wyobrażanie sobie życia beze mnie jest męczące. Tak czy inaczej ocena jest pozytywna, urok działa w 100%

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *