Rytuał płodności – pomagający zajść w ciążę

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena: 492zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie rytuału na zajście w ciążę – płodności opartego o magię żywiołów. W jego trakcie przywołuję wyłącznie pozytywne siły Matki Ziemi. Obrzęd składa się z trzech około godzinnych sesji, wykonywanych przez trzy noce z rzędu.

Intencją rytuału jest zniesienie blokad energetycznych i psychicznych które ograniczają Twoją możliwość zajścia w ciążę. Stanowią one niejako negatywny dorobek naszego życia. Do ich usunięcia potrzeba zazwyczaj od 1 do 3 obrzędów.

Rytuał nie zastąpi leczenia farmakologicznego jeśli Twój problem ma podłoże czysto medyczne.

Marzeniem prawie każdej kobiety jest posiadanie dzieci. Wydaje się to oczywiste, ale niestety, bywa tak, iż pomimo usilnych starań, nie udaje się zajść w ciążę. Potęguje to stres, złe samopoczucie i często przyczynia się do problemów w związku. Dziecko jest dopełnieniem miłości kobiety i mężczyzny, pozwala na spełnienie się w roli rodziców i spaja ze sobą rodzinę. Nikt na starość nie chciałby być samotny, a dzięki potomstwu będzie miał dla kogo żyć i na kogo liczyć. Pojawia się więc pytanie, dlaczego niektórzy, chociaż bardzo tego pragną, nie mogą spłodzić potomka. By znaleźć odpowiedź trzeba najpierw przeanalizować swoje życie. Najważniejsze to zastanowić się, czy jest w nim wiele stresu. Nie chodzi wcale o taki ogólny stres, który pojawia się od czasu do czasu w pewnych sytuacjach., bo tego nie da się uniknąć. Chodzi o stres podświadomy – zakorzeniony głęboko w osobowości. Dlatego przypomnij sobie niektóre wydarzenia z przeszłości, bo być może one wpływają na to, że teraz masz problemy. Nasza podświadomość pamięta każde wydarzenie z naszego życia, ale tylko 10 % z nich to wspomnienia świadome. Pozostałe należą do podświadomości.

9 komentarzy

 • Wdzięczna

  Ja jestem w 7 miesiącu ciąży to będzie dziewczynka. Dziękuję jeszcze raz za pomoc.

 • Anna

  Z całego serca Panu dziękuję. Jestem już prawie w 5 miesiącu. Rodze już w Grudniu zdrowa dziewczynke.

 • Ania

  Serdecznie Panu dziekuje za przeprowadzenie rytuału. Okazalo sie. ze rowno po miesiącu zaszlam w upragnioną ciaze. Serdecznie dziekuje. Tracilismy juz nadzieje. Teraz bedzie tylko lepiej.

 • Joanna Sz

  Nie wiem czy to zasługa rytuału czy mojego nastawienia ale po 4 miesiącach zaszłam w ciązę

 • :)

  Minął miesiac i wciąż próbujemy pełni nadziei, oby się udało

 • Kamila

  Dziękuję Panu, udało się. Jestem w szóstym miesiącu i spodziewamy się chłopca jak to sobie wymarzyliśmy

 • Małgorzata

  Rytuał dał mi dużą dawkę energii, od nowa sie staramy, a byliśmy już bliscy załamania

 • Paulina

  Trochę się naczekaliśmy ale się udało, nie wiem czy mnie Pan pamięta – Paulina, zamawiałam rytuały na zajście w ciążę 2 lata temu. Niedawno urodziła śliczną córeczkę, 10 w skali. slicznie dziękuję

 • Brzoza

  Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuję, dzięki Panu ten świat jest lepszy

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *