Rytuał powodzenia u płci przeciwnej

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena:549zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie rytuału na przyciągnięcie zainteresowania płci przeciwnej opartego o magię żywiołów. Z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby wierzące, gdyż w trakcie obrzędu przywołuję wyłącznie pozytywne siły Matki Ziemi. Obrzęd składa się z czterech sesji, wykonywanych przez cztery noce z rzędu.

Rytuał ten przeznaczony jest dla osób chcących zwiększyć swoje powodzenie u płci przeciwnej i przeżyć erotyczne przygody ale niekoniecznie szukających stałego związku.

Po wykonaniu rytuału na dowód otrzymasz fotografię wykonaną pod koniec obrzędu.

2 komentarze

  • Agnes

    Zawsze czułam się nieatrakcyjna dla mężczyzn, ze względu na specyficzny zapach ciała. Probowałam już wszystkiego ale nic na to nie pomaga. W sytuacjach intymnych bardzo się denerwuję i pocę co tylko potęguje problem. Doszło do tego, że ze strachu przed odrzuceniem, przestałam się spotykać z mężczyznami. Nie byłam z nikim ponad 4 lata. W poczuciu bezsensu, postanowiłam sprobować czegoś innego. To co napisął mi ten Pan podbudowało mnie bardzo mocno. Uwierzyłam, ze ejst dla mnie nadzieja. Po rytuale zyskał ogromne poklady odwagi, o które się nie podejrzewałam. Przełamałam się w kontaktach z mężczyznami i wyszło na to, że mój problem nie był aż tak ogromny jak się spodziewałam. Dziś mam stalego partnera z którym jestem szczęśliwa i nie mam przy nim żadnych kompleksów.

  • marcineekek

    Jestem zadowolony z rytuału, przyniósł on pożądany efekt.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *