Spętanie miłosne – silny rytuał miłosny (7 sesji)

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena: 750zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie rytuału spętania miłosnego opartego o białą magię żywiołów. Z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby wierzące, gdyż w trakcie obrzędu przywołuję wyłącznie pozytywne siły Matki Ziemi. Obrzęd składa się z siedmiu godzinnych sesji, wykonywanych przez siedem nocy z rzędu.

Po wykonaniu rytuału na dowód otrzymasz fotografię wykonaną pod koniec obrzędu.

 

Rytuał spętania miłosnego jest bardzo silnym zaklęciem, które może związać dwoje ludzi na wiele lat. Spętanie jest uważane za jedno z najbardziej skutecznych zaklęć miłosnych. Rytuał ten polega na pracy z energią. Aby zaklęcie było skuteczne, konieczne jest wygenerowanie i odpowiednie ukierunkowanie energii. Podczas wykonywania spętania miłosnego używam własnych rekwizytów naznaczonych energią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem, jakich zaklęć użyć, aby zaklęcie wiążące przyniosło oczekiwane rezultaty.

 

Kiedy można użyć spętania miłosnego?

 

1. Jeśli twój partner cię opuścił, a inne metody odzyskania go zawiodły. Zaklęcie spętania miłosnego działa świetnie w takich przypadkach. Jak wspomniałem powyżej, wiązanie miłości jest jednym z najskuteczniejszych rytuałów.

2. Jeśli twój związek przechodzi kryzys i zastanawiasz się, co zrobić, aby poprawić jakość w relacjach, możesz użyć tego rytuału. Zazwyczaj spętanie miłosne działa świetnie w takich przypadkach, zaklęcie to ma szansę wzmocnić twój związek i sprawić, że na nowo zbliżycie się do siebie.

3. Kiedy chcesz zdobyć miłość kogoś, kogo znasz Jeśli jesteś zakochana w swoim przyjacielu z pracy lub koledze i chcesz być w związku z tą osobą, zaklęcie spętania może przynieść wymarzone rezultaty. Ogólnie rzecz biorąc, rytuały spętania miłosnego są używane, gdy chcemy zdobyć miłość jednej konkretnej osoby.

 

Jakie są objawy spętania miłosnego?

Jeśli rytuał się powiedzie i wszystko pójdzie dobrze to osoba, którą chcesz odzyskać, znów zacznie o Tobie myśleć. W pewnym momencie dojdzie do wniosku, że nie może bez ciebie żyć. Osoba ta zacznie wykazywać zaangażowanie, aby znów być z tobą szczęśliwa. Krótko mówiąc, jeśli zaklęcie zadziała, twój partner ponownie się w tobie zakocha.

Najważniejsze informacje o spętaniu miłosnym

Zaklęcie spętania miłosnego to rodzaj zaklęcia, które służy do wzmocnienia więzi między dwojgiem ludzi, którzy są w związku, lub do odzyskania partnera, który cię opuścił. Ten rodzaj zaklęcia jest często używany, gdy ludzie w związku doświadczają trudności lub gdy jedna osoba chce mieć pewność, że jej miłość do drugiej osoby jest silna i nierozerwalna. Istnieje wiele różnych zaklęć miłosnych, każde z własnymi unikalnymi składnikami i rytuałami. Niektóre zaklęcia mogą obejmować użycie świec, ziół, olejków lub innych przedmiotów, podczas gdy inne mogą po prostu obejmować wypowiedzenie określonej inkantacji lub powtórzenie określonej frazy. Jednym ze wspólnych elementów wielu zaklęć miłosnych jest użycie symboli lub talizmanów, które według wierzeń mają specjalne moce. Na przykład biżuteria w kształcie serca lub kawałek materiału, który został nasycony specjalną energią, może być użyty w zaklęciu wiążącym miłość. Zaklęcie wiążące miłość zwykle obejmuje szereg kroków symbolizujących siłę i jedność związku. Skuteczność zaklęcia może zależeć od wielu czynników, w tym intencji osoby rzucającej zaklęcie, energii zaangażowanych osób i energii środowiska, w którym zaklęcie jest rzucane. Ogólnie rzecz biorąc, zaklęci spętania może być potężnym narzędziem do wzmocnienia więzi między dwojgiem ludzi. Ważne jest jednak, aby podchodzić do tego typu zaklęć z ostrożnością.

Potencjalne korzyści płynące z zaklęcia spętania miłosnego

Odzyskanie partnera
Najczęstszym powodem używania zaklęcia wiążącego miłość jest odzyskanie ukochanej osoby. Jak wiadomo, każdy związek przechodzi lepsze i gorsze chwile. Jeśli twój partner cię opuścił i nie wyobrażasz sobie życia bez niego, możesz użyć tego zaklęcia, ponieważ jest ono bardzo skuteczne.

Poprawa relacji
Jeśli rytuał miłosny się powiedzie, może to doprowadzić do poprawy relacji między dwojgiem ludzi lub zdobycia uczuć ukochanej osoby. Są to powody, dla których zaklęcia miłosne są bardzo popularne.

Pokonywanie przeszkód
Zaklęcia miłosne mogą być używane do pokonywania przeszkód, które uniemożliwiają romantyczny związek. Na przykład, zaklęcie może być użyte do usunięcia negatywnej energii lub zwiększenia pożądania między dwojgiem ludzi.

Rozwój duchowy
Dla niektórych osób praktyka rzucania zaklęć wiążących miłość może być sposobem na połączenie się z ich duchowymi przekonaniami i praktykami. Może to prowadzić do zwiększenia samoświadomości i rozwoju osobistego.

13 komentarzy

 • Magda

  Cześć Samael czy widziałeś mojego maila? Prosiłeś mnie o przesłanie informacji jak rytuał zacznie działać. Myślę, że to w końcu działa Wojtek właśnie przyszedł po raz pierwszy od wyprowadzki i pytał czy spotykam się z kimś innym, powiedziałam mu, że nie, jeszcze nie. Zapytałam go o to samo. Powiedział, że nie, po prostu chce mieć więcej czasu, żeby poukładać sobie w głowie, ale tęskni za mną! Wyobrażasz sobie, że kilka tygodni temu zdenerwował się, mówiąc, że nie chce mnie już nigdy więcej widzieć, a teraz tęskni za mną? Aha i powiedział, że ciągle o nas śni i nie wie dlaczego, więc twój rytuał chyba na niego działa.

 • Aleksandra

  Po pierwsze, spędziłam miesiące szukając w sieci osoby robiącej spętania miłosne, które naprawdę działają. Samael była jedyną osobą, która rzeczywiście zrobiła najpierw odczyt kart Tarota (bez obiecywania cudów, dawał nam 60% szans na ponowne zejście) podczas gdy wszyscy inni byli zajęci mówieniem mi, jacy są wspaniali i gwarantowali 99%. Wcześniej zamawiałam już u kogoś takiego co gwarantował prawie sto procent i nie zadziałało. Byłam pełna wątpliwości, kiedy zdecydowałam się na rytuał u Samaela. Moje oczekiwania były bardzo niskie, ale postanowiłam spróbować ostatni raz, ze względu na podejście odróżniające go od innych. Rezultaty zaczęły się pojawiać po dłuższym czasie, ale po raz pierwszy się pojawiły. Po raz pierwszy miałam nadzieję i wierzyłam, że może to się zmieni, przynajmniej teraz próbuję. W ciągu następnych kilku miesięcy moje życie wróciło do normy. Mąż wycofał pozew rozwodowy i wspólnie próbujemy odbudować to co kiedyś wydawało się takie proste i oczywiste.

 • Makarena89

  To, co spodobało mi się u Samaela, to fakt, że przed rozpoczęciem pracy ze mną przeprowadził dokładne sprawdzenie sytuacji w kartach Tarota. Dopytywałam o szczegóły, a Samael był tak bardzo cierpliwy w swoich odpowiedziach, że byłam zaskoczona. Zwłaszcza, że nie zapłaciłam za to ani grosza. W końcu zdecydowałam się na spętanie miłosne. Oto jak wygladała sytuacja: mój ukochany z liceum, z którym spotykałam się przez niemal 15 lat, zakończył naszą znajomość w październiku. Szybko dowiedziałam się od wspólnych znajomych, że już wcześniej miał romans, za który go nie winię, bo sama nie byłam najwierniejsza przez te wszystkie lata. Zdecydowaliśmy się na otwarty związek, żeby zachować to, co zostało, ale się nie udało. Wtedy zdecydowałam się zamówić spętanie miłosne.
  Śmiem twierdzić, że razem z Samaelem udało nam się całkowicie rozwiązać wszystko to, czego nie mogłam zrobić sama. Problemy uczuciowe zostały rozwiązane, zarówno z jego, jak i z mojej strony, a nadszarpnięte zaufanie powoli się odradza. Podziwiam umiejętności Samaela i jego naturalną empatię. Jestem zadowolona, że trafiłam na właściwego człowieka.

 • Natalka

  Panie Samaelu, spętanie było skuteczne Grzesiek wrócił, nie jestem pewna co do jego przywiązania do matki, jednak ona nadal próbuje pomiędzy nami mieszać. Czy jest coś, co możemy zrobić z matką bez jej krzywdzenia? Naprawdę czuję, że poznanie faceta by jej pomogło, jest bardzo zaborcza o syna i samotna. Dziękuję Ci Samaelu, jestem wdzięczna, że jesteśmy znowu razem.

 • małaczarownica

  Sama zajmuje się trochę magią lecz kiedy moje sposoby nie zadziałały na chlopaka topostanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty. Samael wydawał mi się najbardzie godny zaufania. Znalazłam go na Instagramie i tak trafiłam na jego stronie. Zgodnie z moją prośbą rytuał został odprawiony w pełnię księżyca. Zdjęcie które otrzymałam zrobiło na mnie duże wrażenie, widać zna się na rzeczy. Wierzyłam bardzo w szybką manifestację sił rytuału i tak się stało. Kolega zaczął mnie w końcu dostrzegać i szybko wylądowaliśmy tam gdzie chciałam:)

 • Takobieta

  Spętanie miłosne to naprawdę silny rytuał. Przekonaloam się na własnej skórze. Podczas rytuału nie mogłam spać i bardzo się pociłam, czułam się jakbym miała dostać zawał. Szczęśliwie mineło jak ręką odjął po skończeniu odprawiania. Na efekty byłam bardzo niecierpliwa i bombardowałam Cię Samaelu mailami co mam nadzieję mi wybaczasz:) Efekty przyszły w drugim miesiącu po rytuale i przerosły moje oczekiwania. Jestem zachwycona i będe polecać każdemu;))))

 • sylwia

  Mam nadzieje, ze też dołączę do tych szczęśliwców którym się udało. Jak się uda napisze.

 • edita

  Jeśli jeszcze ktoś mi powie, ze uroki miłosne to zabobony to chyba nie wytrzymam i coś mu zrobię. Cieszę się ze z Pana skorzystałam, bo dzięki temu odzyskałam miłość swego życia. Dziękuję.

 • ariel.

  Rytuał zamówiłem 3 tygodnie temu i chyba zaczyna się sprawdzać. Dziewczyna która powiedziała że do mnie już nie wróci sama szuka kontaktu i zaczyna do mnie pisać. Chyba się uda

 • malina

  Jest Pan dla mnie jedyną osoba, która naprawdę wykonuje rytuały , a nie tylko naciąga ludzi. Wcześniej się przejechałam, a dzięki Pana facet do mnie wrócił. Gdyby nie Pan miałabym teraz depresję.

 • nissek

  Pomogł mi Pan odzyskac dziewczynę- dziękuję!!!

 • mariola

  Przyznam że na początku nie wierzyłam, że to może pomóc…..ale pozytywnie się zaskoczyłam. Dzięki Panu ze skraju załamania nerwowego wyszłam na prostą! Chłopak do mnie wrócił, moje życie znowu układa się tak jak powinno.

 • michalkrakow

  Tylko ten, kto stracił bliską osobę wie jak bardzo to boli. Czułem się jak ostatnia szmata, nikomu nie potrzebny. Wtedy zwróciłem się do Pana. Opłaciło się ukochana znowu jest ze mną, i stara się znacznie mocniej niż wcześniej.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *