Spętanie miłosne

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena: 650zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie rytuału spętania miłosnego opartego o białą magię żywiołów. Z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby wierzące, gdyż w trakcie obrzędu przywołuję wyłącznie pozytywne siły Matki Ziemi. Obrzęd składa się z siedmiu godzinnych sesji, wykonywanych przez siedem nocy z rzędu.

Po wykonaniu rytuału na dowód otrzymasz fotografię wykonaną pod koniec obrzędu.

 

Rytuał spętania miłosnego jest bardzo silnym zaklęciem, które może związać dwoje ludzi na wiele lat. Spętanie jest uważane za jedno z najbardziej skutecznych zaklęć miłosnych.

 

Kiedy można użyć spętania miłosnego?

1. Jeśli twój partner cię opuścił, a inne metody odzyskania go zawiodły, wtedy możesz użyć spętania miłosnego. Jest one polecane również w sytuacji kiedy twój partner znalazł sobie kochankę.

 

2. Kiedy twój związek przechodzi kryzys. Spętanie miłosne jest polecane w takich przypadkach, ponieważ to zaklęcie może wzmocnić Twój związek i sprawić, że zbliżycie się do siebie.

 

3. Kiedy chcesz zdobyć miłość kogoś, kogo znasz .Jeśli jesteś zakochany/a w swojej przyjaciółce/przyjacielu i chcesz być w związku z tą osobą. Spętanie miłosne może przynieść wymarzone rezultaty.

 

Ogólnie rzecz biorąc, spętania miłosne są używane, gdy chcemy wygrać miłość jednej konkretnej osoby. Rytuał ten polega na pracy z energiami. Aby spętanie miłosne było skuteczne, konieczne jest wygenerowanie i odpowiednie ukierunkowanie energii. Podczas rzucania zaklęcia używam własnoręcznie przygotowanych rekwizytów naznaczonych energią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem, jakich zaklęć użyć, aby miłosne zaklęcie wiążące przyniosło oczekiwane rezultaty.

 

13 komentarzy

 • Magda

  Cześć Samael czy widziałeś mojego maila? Prosiłeś mnie o przesłanie informacji jak rytuał zacznie działać. Myślę, że to w końcu działa Wojtek właśnie przyszedł po raz pierwszy od wyprowadzki i pytał czy spotykam się z kimś innym, powiedziałam mu, że nie, jeszcze nie. Zapytałam go o to samo. Powiedział, że nie, po prostu chce mieć więcej czasu, żeby poukładać sobie w głowie, ale tęskni za mną! Wyobrażasz sobie, że kilka tygodni temu zdenerwował się, mówiąc, że nie chce mnie już nigdy więcej widzieć, a teraz tęskni za mną? Aha i powiedział, że ciągle o nas śni i nie wie dlaczego, więc twój rytuał chyba na niego działa.

 • Aleksandra

  Po pierwsze, spędziłam miesiące szukając w sieci osoby robiącej spętania miłosne, które naprawdę działają. Samael była jedyną osobą, która rzeczywiście zrobiła najpierw odczyt kart Tarota (bez obiecywania cudów, dawał nam 60% szans na ponowne zejście) podczas gdy wszyscy inni byli zajęci mówieniem mi, jacy są wspaniali i gwarantowali 99%. Wcześniej zamawiałam już u kogoś takiego co gwarantował prawie sto procent i nie zadziałało. Byłam pełna wątpliwości, kiedy zdecydowałam się na rytuał u Samaela. Moje oczekiwania były bardzo niskie, ale postanowiłam spróbować ostatni raz, ze względu na podejście odróżniające go od innych. Rezultaty zaczęły się pojawiać po dłuższym czasie, ale po raz pierwszy się pojawiły. Po raz pierwszy miałam nadzieję i wierzyłam, że może to się zmieni, przynajmniej teraz próbuję. W ciągu następnych kilku miesięcy moje życie wróciło do normy. Mąż wycofał pozew rozwodowy i wspólnie próbujemy odbudować to co kiedyś wydawało się takie proste i oczywiste.

 • Makarena89

  To, co spodobało mi się u Samaela, to fakt, że przed rozpoczęciem pracy ze mną przeprowadził dokładne sprawdzenie sytuacji w kartach Tarota. Dopytywałam o szczegóły, a Samael był tak bardzo cierpliwy w swoich odpowiedziach, że byłam zaskoczona. Zwłaszcza, że nie zapłaciłam za to ani grosza. W końcu zdecydowałam się na spętanie miłosne. Oto jak wygladała sytuacja: mój ukochany z liceum, z którym spotykałam się przez niemal 15 lat, zakończył naszą znajomość w październiku. Szybko dowiedziałam się od wspólnych znajomych, że już wcześniej miał romans, za który go nie winię, bo sama nie byłam najwierniejsza przez te wszystkie lata. Zdecydowaliśmy się na otwarty związek, żeby zachować to, co zostało, ale się nie udało. Wtedy zdecydowałam się zamówić spętanie miłosne.
  Śmiem twierdzić, że razem z Samaelem udało nam się całkowicie rozwiązać wszystko to, czego nie mogłam zrobić sama. Problemy uczuciowe zostały rozwiązane, zarówno z jego, jak i z mojej strony, a nadszarpnięte zaufanie powoli się odradza. Podziwiam umiejętności Samaela i jego naturalną empatię. Jestem zadowolona, że trafiłam na właściwego człowieka.

 • Natalka

  Panie Samaelu, spętanie było skuteczne Grzesiek wrócił, nie jestem pewna co do jego przywiązania do matki, jednak ona nadal próbuje pomiędzy nami mieszać. Czy jest coś, co możemy zrobić z matką bez jej krzywdzenia? Naprawdę czuję, że poznanie faceta by jej pomogło, jest bardzo zaborcza o syna i samotna. Dziękuję Ci Samaelu, jestem wdzięczna, że jesteśmy znowu razem.

 • małaczarownica

  Sama zajmuje się trochę magią lecz kiedy moje sposoby nie zadziałały na chlopaka topostanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty. Samael wydawał mi się najbardzie godny zaufania. Znalazłam go na Instagramie i tak trafiłam na jego stronie. Zgodnie z moją prośbą rytuał został odprawiony w pełnię księżyca. Zdjęcie które otrzymałam zrobiło na mnie duże wrażenie, widać zna się na rzeczy. Wierzyłam bardzo w szybką manifestację sił rytuału i tak się stało. Kolega zaczął mnie w końcu dostrzegać i szybko wylądowaliśmy tam gdzie chciałam:)

 • Takobieta

  Spętanie miłosne to naprawdę silny rytuał. Przekonaloam się na własnej skórze. Podczas rytuału nie mogłam spać i bardzo się pociłam, czułam się jakbym miała dostać zawał. Szczęśliwie mineło jak ręką odjął po skończeniu odprawiania. Na efekty byłam bardzo niecierpliwa i bombardowałam Cię Samaelu mailami co mam nadzieję mi wybaczasz:) Efekty przyszły w drugim miesiącu po rytuale i przerosły moje oczekiwania. Jestem zachwycona i będe polecać każdemu;))))

 • sylwia

  Mam nadzieje, ze też dołączę do tych szczęśliwców którym się udało. Jak się uda napisze.

 • edita

  Jeśli jeszcze ktoś mi powie, ze uroki miłosne to zabobony to chyba nie wytrzymam i coś mu zrobię. Cieszę się ze z Pana skorzystałam, bo dzięki temu odzyskałam miłość swego życia. Dziękuję.

 • ariel.

  Rytuał zamówiłem 3 tygodnie temu i chyba zaczyna się sprawdzać. Dziewczyna która powiedziała że do mnie już nie wróci sama szuka kontaktu i zaczyna do mnie pisać. Chyba się uda

 • malina

  Jest Pan dla mnie jedyną osoba, która naprawdę wykonuje rytuały , a nie tylko naciąga ludzi. Wcześniej się przejechałam, a dzięki Pana facet do mnie wrócił. Gdyby nie Pan miałabym teraz depresję.

 • nissek

  Pomogł mi Pan odzyskac dziewczynę- dziękuję!!!

 • mariola

  Przyznam że na początku nie wierzyłam, że to może pomóc…..ale pozytywnie się zaskoczyłam. Dzięki Panu ze skraju załamania nerwowego wyszłam na prostą! Chłopak do mnie wrócił, moje życie znowu układa się tak jak powinno.

 • michalkrakow

  Tylko ten, kto stracił bliską osobę wie jak bardzo to boli. Czułem się jak ostatnia szmata, nikomu nie potrzebny. Wtedy zwróciłem się do Pana. Opłaciło się ukochana znowu jest ze mną, i stara się znacznie mocniej niż wcześniej.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *