Zdjęcie klątwy lub uroku (odczynianie klątw i uroków)

Po zakończeniu rytuału, jako dowód wysyłam fotografię z obrzędu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że rytuał został wykonany zgodnie z Twoją intencją.
Masz pytania? Napisz do mnie maila: samael@magicznerytualy.pl

Cena: 549zł

Na tej stronie możesz zakupić odprawienie przeze mnie rytuału ściągającego klątwy i uroki. Obrzęd składa się z trzech kilkugodzinnych sesji, wykonywanych przez trzy noce z rzędu. Do rytuału używam wyselekcjonowanych ziół, ręcznie robionych świec, wody naenergetyzowanej, wahadełka przeznaczonego do usuwania negatywnych mocy oraz mojej energii mentalnej.

Zazwyczaj wystarcza jeden obrzęd aby pozbyć się klątwy lub uroku. W szczególnie trudnych przypadkach potrzebnych może być kilka obrzędów odprawianych w odstępach czasowych.

Jeśli od jakiegoś czasu brakuje Ci energii, nieustannie czujesz zmęczenie, nic Ci się nie chce, a co więcej, nie dzieje się tak z jakiegoś wyraźnego powodu, to prawdopodobnie rzucono na Ciebie urok. Oczywiście nie musi to być tego powodem – najpierw usiądź i zastanów się czy taka opcja jest prawdopodobna w Twoim przypadku. Być może po prostu zbyt dużo pracujesz, przechodzisz kryzys związany z wiekiem lub spotkał Cię zawód miłosny. Przyczyn gorszego samopoczucia może być naprawdę wiele, jeśli jednak żadna do Ciebie nie pasuje, to rzeczywiście możemy mieć do czynienia z urokiem. Aby znów nabrać więcej chęci do życia, konieczne jest jego zdjęcie. Jeśli osoba, która to zrobiła dopiero raczkuje w dziedzinie magii, możesz liczyć, że urok sam straci swoją moc, bez Twojego działania – po prostu negatywna energia przestanie oddziaływać. Jeżeli jednak osoba rzucająca czar ma większe doświadczenie, nie obejdzie się bez rytuału zdjęcia złego uroku.
Możliwe jest zamówienie rytuałów także w stosunku do osób trzecich. Jeżeli więc przypuszczasz, że osoba z bliskiego otoczenia jest pod wpływem uroku (miłosnego, przynoszącego pecha lub jakiegokolwiek innego) możesz zamówić i odprawić dla niej rytuał zdjęcia uroku. Szczególnie ludzie będący pod wpływem magii miłosnej nie zauważają sami, że padli ofiarą manipulacji, myśląc, że kierują się swoją wolą. W takim układzie jedyną szansą na ich wybawienie jest właśnie wykonanie przez kogoś innego rytuału zdjęcia uroku. Oczywiście należy mieć podstawy do takich przypuszczeń. Jeśli dana osoba nie jest pod wpływem uroku, rytuał jego zdjęcia, z oczywistych przyczyn, nie zadziała.

 

Klątwa jest zdecydowanie gorszym rodzajem uroku. Podczas gdy urok dotyczy jednego człowieka i zazwyczaj jednej płaszczyzny, klątwa może obejmować całą społeczność i wiele sfer życia. Ludzie, na których klątwa została rzucona, mają problemy finansowe, podupadają na zdrowiu, prześladuje ich pech dosłownie w każdej dziedzinie. Działania mające polepszyć sytuacje prowadzą do jej pogorszenia. W końcu człowiek bądź społeczność objęta klątwą, nie są w stanie funkcjonować, kolejne niepowodzenia przyczyniają się do popadania w apatię, depresję, zdarzają się także próby samobójcze.

Jako pierwsze oznaki pozwalające nam przypuszczać, że ktoś na nas oddziałuje, możemy traktować niewyjaśnione negatywne zbiegi okoliczności. Czasami na początku je ignorujemy, bo wydają nam się błahe i nic nie znaczące, jednak to błąd. Im wcześniej zdamy sobie sprawę z tego, że padliśmy ofiarą klątwy, tym szybciej możemy zadziałać.

1 opinia

  • Sławek

    Po tym rytuale czuję się o wiele lepiej

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *